Webinarium „Tworzenie multimedialnych prezentacji na tablecie” – 29.01.2018

Serdecznie zapraszamy na webinarium pt. „Tworzenie multimedialnych prezentacji na tablecie”, , które odbędzie się 29 stycznia (w poniedziałek) o godzinie 20:00.

Podczas spotkania pokażemy bezpłatne i intuicyjne aplikacje, które pozwolą stworzyć multimedialną prezentację na tablecie. Zaprezentujemy możliwości takich aplikacji, jak: Thinglink, Lensoo Create, Pixlr, Pixabay, a także podpowiemy źródła bezpłatnych zdjęć i grafik na wolnych licencjach. Tworzenie prezentacji zawierających bogate multimedia może być ciekawym zadaniem dla uczniów. Pomaga lepiej zapamiętać materiał prezentowany na lekcjach czy zajęciach, oswajać się z nowymi mediami, zdobywać przydatne umiejęrtności rozwijać kreatywność.

Ekspertką będzie Sylwia Żółkiewska – projektantka aplikacji mobilnych, animatorka kultury i autorka materiałów edukacyjnych dotyczących zastosowania nowych technologii w kulturze i edukacji. Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:

https://frsi.clickmeeting.pl/tworzenie-multimedialnych-prezentacji-na-tablecie/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Comments are Closed