Aplikacje do nauki biologii i geografii – webinarium 11 grudnia o 20:00

Serdecznie zapraszamy na webinarium pt. „Aplikacje do nauki biologii i geografii”, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 11 grudnia o godzinie 20:00.

Podczas spotkania zaprezentujemy działanie czterech aplikacji, które przydadzą się do nauki biologii i geografii: Heart 3d, Anatomy 4d, Google Earth, Kasprowy Wierch. Pokażemy, jak wykorzystać potencjał tych aplikacji na innych zajęciach, takich jak np. lekcje języków obcych. Opowiemy też, czym jest rozszerzona rzeczywistość.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się zarejestrować, tzn. podać swoje imię, nazwisko i adres e-mail w formularzu rejestracyjnym. Konieczne jest też zaznaczenie w formularzu, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych (chodzi o wymaganą prawnie zgodę na przetwarzanie związane wyłącznie z udziałem w webinarium). Formularz rejestracyjny jest dostępny jest pod tym linkiem:

https://frsi.clickmeeting.pl/aplikacje-do-nauki-biologii-i-geografii/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć 11 grudnia o godzinie 20:00 (a najlepiej kilka minut przed 20:00), aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, dostępnymi tutaj:

http://www.biblioteki.org/webinaria/Wazne_informacje_dla_uczestnikow_webinariow_organizowanych_przez_FRSI.html

Comments are Closed