Webinarium: Tabletowe nowinki oraz inne ciekawe gry i aplikacje, 5 czerwca, godz. 20:00

Serdecznie zapraszamy na ostatnie już webinarium organizowane w ramach projektu „MoboLab – roboty i tablety w Twojej szkole”, które odbędzie się we wtorek, 5 czerwca o godzinie 20:00.

Webinarium będzie poświęcone tabletowym nowinkom oraz innym ciekawym grom i aplikacjom, które można wykorzystać na lekcjach lub zajęciach z tabletami.

Codziennie w sklepach z aplikacjami mobilnymi pojawiają się setki nowych gier i aplikacji. Jak wybierać te najlepsze? Skąd czerpać wiedzę? Na co zwrócić uwagę? Jakie jeszcze aplikacje – oprócz tych stosowanych w projekcie MoboLab – mogą przydać się na lekcjach i zajęciach z tabletami? Do czego służy aplikacja Plickers? Jak na lekcji historii wykorzystać Skaner Google? Jakie aplikacje mogą zachęcić do nauki fizyki?
Serdecznie zapraszamy!

Link do rejestracji:
https://frsi.clickmeeting.pl/tabletowe-nowinki-oraz-inne-przydatne-gry-i-aplikacje/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Ekspertką na webinarium będzie Sylwia Żółkiewska.
Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z zaktualizowanymi Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego: http://www.biblioteki.org/aktualnosci0/Wazne_informacje_dla_uczestnikow_webinariow_organizowanych_przez_FRSI1.html.
Comments are Closed