Webinaria w projekcie MoboLab – roboty i tablety w Twojej szkole

W ramach projektu „MoboLab – roboty i tablety w Twojej szkole” organizujemy webinaria dla nauczycielek i nauczycieli. Webinaria dotyczą przede wszystkim wykorzystania w szkole tabletów i różnych aplikacji mobilnych. Na tej stronie prezentujemy nagrania webinariów – są dostępne w serwisie YouTube (playlista: https://www.youtube.com/playlist?list=PL0X9WIUjgfi891CP_j64AixeNG-QlCcph)

 

Webinarium 4. Aplikacje do nauki biologii i geografii

Webinarium z 11 grudnia 2017 r. na temat aplikacji mobilnych, które można wykorzystać na lekcjach biologii i geografii (Anatomy 4D, Heart 4D Lite, Google Earth, Kasprowy Wierch).

Prezenterka: Sylwia Żółkiewska

Prowadzenie: Agnieszka Koszowska

Nagranie:

Webinarium 3. Jak przygotować tablety do lekcji i zajęć

Webinarium odbyło się 20 listopada 2017 r. Tematem spotkania były wskazówki praktyczne dotyczace przygotowywania do lekcji i zajęć tabletów.

Prezenterka: Sylwia Żółkiewska

Prowadzenie: Agnieszka Koszowska

Nagranie:

Webinarium 2. Tworzymy gify i memy na tablecie

Webinarium odbyło się 30 października 2017 r. i było poświęcone aplikacjim mobilnym oraz serwisom, które można wykorzystać do tworzenia na lekcjach memów i gifów.

Prezenterka: Paulina Jędrzejewska

Prowadzenie: Agnieszka Koszowska

Nagranie:

 

Webinarium 1. Mobolab – roboty i tablety w Twojej szkole (sprzęt i materiały w projekcie)

Webinarium odbyło się 16 października 2017 r. i dotyczyło sprzętu przekazanemu szkołom w ramach projektu oraz przygotowanych materiałów edukacyjnych.

Prezenterzy: Sylwia Żółkiewska, Michał Kłosiński

Prowadzenie: Agnieszka Koszowska

Nagranie: